Takács Fanni vagyok, ötödéves történelem-magyar szakos osztatlan tanáris hallgató.

Én még akkor kerültem a Pázmányra, amikor nem volt ennyi képzési helyszín, illetve egységes volt a Kar. Ebben a közegben „nevelkedtem”, és nekem ez volt a természetes.

Az ügyek intézése eleve nem megy gördülékenyen a felsőoktatásban, szemmel láthatóan nem segíti ezt a Kar megosztottsága sem. Munkám során mindig arra törekedtem, hogy az az egység, amelyben én gólyaként pázmányossá váltam, ne bomoljon meg. Jó pár évet eltöltöttem már a Hallgatói Önkormányzat tagjaként Egyetemünkön. Azonban ezt az egységet a Szociális Bizottság munkájában próbálom – és tudom – megteremteni. Pontosabban a Szociális Támogatások intézése során. Arra törekszem, hogy az összes képzési helyszín hallgatói a lehető legkönnyebben tudják ügyeiket intézni.