Fodor Richárd, 5. éves tanárszakos hallgató vagyok. Az osztatlan tanárképzés első évfolyamában kezdtem a tanulmányaimat, nemrég teljesítettem a rövid iskolai gyakorlatomat.

Alapvetően érdeklődőnek tartom magam, ezért az egyetem minden lehetőségét és aspektusát igyekeztem megragadni. Tanárjelöltként hallgattam művészettörténetet, orosz irodalmat, meseterápiát, filmelméletet, jelenkori irodalmat, most pedig örmény történelmet is tanulok az óráim mellett.

2014-től a VJTK demonstrátora lettem, 2015-től pedig a Hallgatói Önkormányzat Tanulmányi Bizottságában dolgozom, melyben előbb tag, majd referens, végül pedig elnöki pozíciót vállaltam.

2017-től a HÖK elnökség tagja lettem, ahol leginkább a Pázmány Campus Junior Nyári Egyetem szervezési teendőivel foglalkoztam. Úgy gondolom, hogy a Tanulmányi Bizottság jól testesíti meg a Hallgatói Önkormányzat legfontosabb feladatait: az érdekképviseletet, a közvetítő szerepet és a tájékoztatást. Talán ezek a legfontosabb értékeink is egyben.