Fekete Áron Dániel vagyok, harmadéves nemzetközi tanulmányok szakos hallgató. Idén szakos tutorként, a Sport- és Kulturális Bizottság referenseként, illetve az idei gólyatábor egyik csoportvezetőjeként igyekeztem számotokra közelebb hozni a pázmányos életérzést. Emellett a Szociális Bizottság tagjaként már második féléve segítek a szociális támogatási kérvények átvételében.

Már az elejétől kezdve azt éreztem, hogy szeretném aktívan kivenni a részemet abból, hogy közelebb hozzam hozzátok azt a pázmányos, családias légkört, ami örök emlékeket tud adni. Fontos, hogy minél több olyan programot biztosítsunk Nektek, amivel könnyen és egyszerűen közel kerülhettek egymáshoz. Életre szóló barátságokat alakíthattok ki és jól érezhetitek magatokat együtt, hogy ne csak a tanulásról szóljanak az egyetemi évek. Erre remek példa a Kultúrbisztró nevezetű rendezvénysorozatunk, aminek szervezésében és lebonyolításában immár második éve segédkezem.