Dobos Bence(Dobi) vagyok negyedéves angol-német tanárszakos hallgató. Az egyetemet 2015-ben kezdtem és úgy érzem életem egyik legjobb döntése volt a Pázmányra jelentkezni. Már gólyaként részt vehettem az egyetmi programok lebonyolításában, és másodévesként a HÖK+ program által még aktívabban vehettem ki a részem a programok szervezésében is. Később hallgatótársaim bizalmának köszönhetően a Rendezvényszervező Bizottság referense, majd vezetője lettem. Közös célunk a bizottsággal, hogy olyan programokat szervezzünk, melyek segítenek a hallgatók beilleszkedésében és egy olyan hallgatói közeget alakítank ki, ami segít elvonatkoztatni az egyetem adta tanulmányi kihívásoktól. Emellett fontos célunk a szakok integrációja, és az, hogy egy Pázmányos hallgató se tudja azt mondani, hogy nem vett részt legalább egy, általunk szervezett programon, amely akár örök emlékké válhat!

Találkozzunk mihamarabb és bulizzunk egy jót! :)