Király Zoltán vagyok, harmadéves történelem-hittan szakos osztatlan tanáris hallgató.

Két éve csatlakoztam a Hallgatói Önkormányzathoz, ahol kisebb-nagyobb feladatokat láttam el. Közreműködtem különböző adminisztratív feladatok ellátásában, részt vettem nyílt napokon és Educatiokon, valamint már második féléve segítetem a Szociális Bizottság munkáját. Ezeken kívül voltam tutor, dolgoztam gólyatáborokban és gólyabálon, emellett különböző egyetemi bulikban és rendezvényeken is találkozhattatok velem.

Tárogatósként egyik fő célomnak tartom, hogy a közösség minél jobban bekapcsolódjon az egyetemi életbe. Emellett szeretném elérni, hogy a pázmányos életérzés minél jobban áthasson mindenkit, függetlenül attól, hogy ki melyik képzési helyszínen tanul.
Ezen kívül szeretnék a tanulmányi ügyekkel foglalkozni, valamint továbbra is szeretném segíteni a Szociális Bizottság munkáját.