Kosztyu Kinga, másodéves nemzetközi tanulmányok szakos hallgató vagyok.

Egy éve ilyenkor csöppentem bele a Hallgató Önkormányzat életébe, mint kis HÖK+-os, akkor még elsőévesként nem igazán értettem, hogy mi lenne a feladatom ebben az összeszokott társaságban.
Tavaly évvégére bekerültem a Rendezvényszervezői Bizottságba és a Tutor programba. Mozgalmas májusunk volt a Pázmány Parkkal, aminek megszervezését nagyon élveztem, később együtt szurkolhattunk a Dunai Regattán, ahol kitombolhattuk a vizsgaidőszak stresszét, idegességét. A nyáron megszerveztünk egy szuper Gólyatábort, ahol csoportvezetőként segítettem a gólyáknak megismerni az igazi Pázmányos hangulatot, télen aztán sor került a Gólyabálunkra, amin szintén szervezőként vettem részt.

Úgy gondolom, hogy a Pázmány, a BTK családias hangulatát, mint eddig is, ki kell használnunk. Azt szeretném, hogy mi, hallgatók, ne csak egy tanulókból álló közösség legyünk, hanem egy olyan csapat, amit a közös élmények kapcsolnak össze. Továbbra is aktívan részt szeretnék venni a Hallgatói
Önkormányzatban, és újabb ötletekkel gazdagítani a Rendezvényszervezői Bizottság életét.