Révész Brigitta vagyok, másodéves pszichológus hallgató. Már tanulmányaim elején is magával ragadott a pázmányos légkör, így elég korán eldöntöttem, hogy szeretném jobban kivenni a részem az egyetemi életből. Elsőévesként kerültem be a Hallgatói Önkormányzat gyakornoki programjába, ahol hökis társaimmal betekintést nyerhettünk a szervezet munkásságába.

Az őszi félévtől a Sport- és Kulturális Bizottságban, majd a Rendezvényszervező Bizottságban tevékenykedtem.  Főleg a Kultúrbisztrók szervezésében segédkeztem, de más rendezvényeken is találkozhattatok velem, mint például a Gólyatábor vagy a Gólyabál. Fontos szerepet játszik az életemben a pszichológus hallgatók közösségi élete, már előző évben is részt vettem a szakos eseményeinken, idén pedig néhány szaktársammal a szakestünk megtervezésén dolgozunk. Ugyanezzel a lelkesedéssel vágok neki a következő félévnek, hogy segíthessek az újonnan érkezőknek bemutatni azt a Pázmányt, ami engem fogadott, amikor tavaly megérkeztem.