2015 szeptemberében kezdtem tanulmányaimat pszichológia hallgatóként a PPKE BTK-n és már az egyetem előtt gondoltam arra, hogy szeretnék valami úton az egyetemi élet szervezésében részt venni. Szeptembertől kezdtem el dolgozni a Sport- és Kulturális Bizottságban, ezáltal betekintést nyertem a Kultúrbisztró és a Campus Kupa szervezésébe. Majd később megszerveztem az I. Pázmány Paintball-t, ami azóta már túl van a negyedik alkalmon és remélem hagyományteremtő lesz.

2016 áprilisában hallgatótársaim bizalmából bekerültem a Küldöttgyűlésbe, ahol a Sport- és Kulturális Bizottság kultúráért felelős referensévé választottak.

2017 tavaszán pedig átvettem a teljes Bizottság vezetését. 2017 őszén minden várakozásunkat meghaladó érdeklődésű Kultúrbisztrókat sikerült szerveznünk Nektek, sok érdekes vendéggel. Ezúton is szeretném megköszönni ezt a nagy érdeklődést!

2018 januárjában megszerveztük az első közös pázmányos színházlátogatást, ami reményeim szerint idővel szintén hagyománnyá válik.