| Váradi Lívia Karolina |

Kedves Hallgatótársam! Váradi Lívia vagyok, harmadéves pszichológia szakos hallgató. A Hallgatói Önkormányzat vérkeringésébe elsőévesként csatlakoztam, amikor felvételt nyertem a HÖK+ elnevezésű gyakornoki programba. Rövidesen a Stratégiai és Logisztikai Bizottság tagja lettem, majd pedig egy évvel később már küldöttgyűlési tagként a bizottság vezetője. Az elmúlt két év során a szervezet működésének minden területébe bepillantást nyertem: foglalkoztam kollégiumi ügyekkel, részt vettem a kari nyílt napok, a Tutor-program és a Gimnázium+ program szervezésében és lebonyolításában, továbbá külön örömömre szolgált, hogy a fent említett HÖK+ programért idén már én feleltem. A mai napig keresek minden lehetőséget, mely által a szervezet működését és a hallgatói életet segíthetem. Ennek folyamán kapcsolódtam be másodévesként a Szociális Bizottság munkájába, részt vettem a Pázmány Park, a Gólyabál és a Gólyatábor szervezésében is, utóbbiban pedig csoportvezetőként is találkozhattál velem. Bizalommal fordulhatsz hozzám szakos ügyekkel kapcsolatban is, hiszen egy évig tutorként, jelenleg pedig tanszéki demonstrátorként tevékenykedem. Fontosnak tartom, hogy a Hallgatói Önkormányzat mind tanulmányi, adminisztratív szinten, mind pedig színes közélet megteremtése által tegyen az egyetemistákért. Novum nevű csapatommal azt a célt tűztük ki magunk elé, hogy ezt a két területet egyensúlyban képviseljük. A hallgatók bizalmának elnyerése esetén a Hallgatói Önkormányzat elnöki pozícióját szeretném megpályázni. Ehhez kérem most a támogatásodat!