Hirling Imre vagyok, másodéves kommunikáció szakos hallgató. Már egyetemi éveim elején próbáltam a Hallgatói Önkormányzat életébe belépni és úgy érzem, hogy erre most van igazán lehetőségem.

Az elmúlt 2 félévben kommunikációs bizottsági tagként járultam hozzá a közös munkához, amely javarészt a rendezvények kommunikációjának segítését, valamint az azokon való fotózást, videózást és egyéb munkálatokat jelentette. Szeretném, hogyha tanulmányaimat valami olyan tevékenységgel egészíteném ki, ami nekem is plusz tudást és tapasztatot ad, illetve a hallgatóságnak is javára válik. Azon leszek, hogy minden megszerzett tudásommal segítsem a Hallgatói Önkormányzat munkáját, megszínesítsem és könnyebbé tegyem a Tárogató úti hallgatók életét, valamint méltóképpen képviselhesselek Titeket. Minden szavatokat próbálom a lehető leghatékonyabban érvényesíteni egyetemi éveitek alatt, azért, hogy ezek az évek a lehető legtöbb élményt és tapasztalatot adják majd későbbi életetekben!