Váradi Lívia

Kedves Hallgatók!

Az Intézményi Szakmai, Tudományos és Közéleti Ösztöndíj (ISZTK) leadása a veszélyhelyzet miatt megváltozott. Az intézménylátogatási tilalom feloldásáig az alább olvasható átmeneti szabályzatok érvényesek az ösztöndíj megpályázására. Kérjük, hogy a pályázó hallgatók az átmeneti szabályok és a pályázatleadási útmutatóban megfogalmazottak alapján és azokat betartva küldjék el dokumentumaikat.

Üdvözlettel,

Hallgatói Önkormányzat

hétfő, 09 március 2020 12:33

Tanulmányi Ösztöndíj 2019/2020/II.

Kedves Hallgatók!
Meghatározásra kerültek a 2019/2020-as tanév tavaszi félévére vonatkozó tanulmányi ösztöndíjak összegei.

A félévre vonatkozó sávozást a mellékletben találjátok.

csütörtök, 10 október 2019 14:09

Tanulmányi Ösztöndíj 2019/2020/I.

Kedves Hallgatók!

Meghatározásra kerültek a 2019/2020. őszi félévre vonatkozó tanulmányi ösztöndíjak összegei.

A félévre vonatkozó sávozást megtaláljátok a mellékletben.

csütörtök, 29 szeptember 2016 16:53

ISZTK

Az intézményi szakmai, tudományos és közéleti ösztöndíjra jogosult valamennyi teljes idejű alapképzésben, osztatlan képzésben, mesterképzésben, felsőfokú szakképzésben, illetve doktori képzésben résztvevő, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karral aktív hallgatói jogviszonyban álló hallgató, aki a tantervi követelményeken túlmutató tevékenységet végez.