szerda, 19 április 2017 14:56

Jelentkezz Tutornak!

(1 Vote)

Idén is folytatódik Tutor programunk: segíts Te is a leendő Pázmányos gólyáknak!

Az egyetemi közösségbe való beilleszkedés, valamint a tanulmányi ügyek intézése során felmerülő problémák nem kis terhet jelentenek a pázmányos gólyák számára. A 2012-ben elindult tutor program célja, hogy minden szakon tapasztalt, felsőbb éves hallgatók segítsék a gólyák tanulmányi ügyekben való eligazodását és a pázmányos közösségi életbe való bekapcsolódását. Alapvetően idén is a már meglévő struktúrára kívánunk támaszkodni, az eddigi hiányosságok és hibák kijavítása mellett.

Az alábbi dokumentuman megtalálod a Tutor program részletes leírását, illetve a jelentkezési lapot.
Tanári ajánlással plusz pontokat szerezhetsz, ami az esetleges túljelentkezésnél jelent előnyt számodra!

JELENTKEZÉS:
- vagy papíron a HÖK tagjainál
HATÁRIDŐ:
- Április 28. (péntek) 24:00

Add tovább a Pázmányos éveket.
Légy Te is Tutor!

Read 1314 times Last modified on kedd, 25 április 2017 17:42