kedd, 22 augusztus 2017 11:52

Diákkönyvtáros pályázat

A HÖK pályázatot hirdet diákkönyvtáros szolgálatra, melyben két pázmányos hallgató kerül kiválasztásra.

Feladatkör:

Könyvtári ügyelet Piliscsabán, a Bibliotheca épületében (kölcsönzés, tájékoztatás a recepción) és egyéb, kisebb alkalmi feladatok. Diákonként hetente két napon napi 2,5 óra szolgálat, összesen heti 5 óra elfoglaltság. A megbízást elnyerő [két] diák felváltva, egyeztetett beosztás szerint, együttesen a hét négy napján (hétfőtől csütörtökig) teljesít szolgálatot 15.30-tól 18.00 óráig.

A pályázaton kizárólag a PPKE BTK-val hallgatói jogviszonyban álló diákok vehetnek részt.

A megbízás időszaka:
2017. szeptember 11. – 2018. június 15., két szakaszban, a tanulmányi féléveknek megfelelően.

Fizetés: a HÖK által megállapított járandóság, a megbízási szakaszok lejártát követően egy összegben.

Benyújtandó dokumentumok:
- a pályázó alapvető azonosító adatai, Neptun kódja, szak, évfolyam
- motivációs levél
- tanári ajánlás (az oktatótól e-mailen beérkező ajánlás továbbítása).

A benyújtás módja:
Elektronikusan a következő e-címre:

A beérkező pályázatok alapján  a felvételi bizottság kiválasztja a jelölteket, akikkel egyeztet a személyes meghallgatás időpontjáról. Ezt követően születik meg a döntés, melyről a nyerteseket e-levélben értesítjük.

A pályázat beadásának határideje:
2017. szeptember 4-én 12 óráig.

Last modified on csütörtök, 31 augusztus 2017 10:51